Voľná pracovná pozícia

Miesto práce:

EUROPA Shopping Center Zvolen, nám. SNP 9690/63

Druh pracovného pomeru a termín nástupu:

Plný úväzok. Nástup iIhneď, ponúkaný plat (brutto): od 522 € + variabilná zložka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-aktívne ponúka a predáva tovar zákazníkom
-radí zákazníkom ako udržiavať zakúpený tovar a ponúka prostriedky na starostlivosť a údržbu zakúpeného tovaru
-aktívne vysvetľuje výhody vernostného programu a ponúka členstvo v Klube Soňa novým zákazníkom
-dohliada na merchandising
-pracuje profesionálne s pokladňou
-kontroluje tovar na zverenom úseku

Požiadavky na zamestnanca:

Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity,
stredoškolské s maturitou,
nadstavbové/ vyššie odborné vzdelanie,
vzdelanie v odbore Predaj obuvi a galantérneho tovaru

Počítačové znalosti:
používateľ Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-bezúhonnosť
-komunikačné schopnosti
-schopnosť učiť sa nové veci a zdokonaľovať sa
-ochota obslúžiť zákazníkov
-príjemné vystupovanie
-spoľahlivosť, samostatnosť
-cit pre módu a estetiku

O nás

Sme slovenský špecialista na topánky, sieť predajní Obuv Soňa, predajca s 20. ročnou obuvníckou tradíciou.
Hlavnou filozofiou spoločnosti je odporučiť zákazníkom obuv, ktorá bude nie len dobre vyzerať, ale sa aj pohodlne a zdravo nosiť. V našej ponuke nájdete najširšiu ponuku pánskej a dámskej obuvi nemeckých značiek Rieker a ARA na Slovensku. K predaju dámskej obuvi od renomovaných európskych výrobcov neodmysliteľne patria aj značky Gabor, Högl a Pikolinos, ktoré sa tešia nesmiernej obľube u dám, ktoré hľadajú pohodlie a exkluzivitu.
Môžete nás nájsť v predajniach Obuvi Soňa situovaných na peších zónach a nákupných centrách 13-tich miest na Slovensku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu na pracajaspol@gmail.com s predmetom e-mailu "ZVOLEN". Budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov na pracovný pohovor. Presný termín nástupu bude upresnený na pracovnom pohovore.

Jaspol export-import s.r.o.
R. Jašíka 158/8
958 01 Partizánske

Kontaktná osoba: Anna Ďurišová
Tel.: 0911265780
E-mail: pracajaspol@gmail.com

DOPRAVA ZDARMA nad 60 €

Nakúpte za 60 € a tovar Vám doručíme zdarma.

Letný výpredaj zľavy až do 50%

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar doručíme do 48 hodín od potvrdenia.