Nová kolekcia - sandále Salamander

Rôzne tvary a typy kabeliek, ktoré vládnu dámskym šatníkom. Športové kabelky strieda maximálna elegancia, bežné nosenie sa mení na príležitostné. Niektoré si vezmete do práce, iné na služobnú cestu, či na bežný deň. Pozrite sa na niektoré typy kabeliek a možno zistíte, že práve jedna z nich je tá, čo vo vašom šatníku chýba.

Crossbody kabelka

Menšie kabelky, ktoré si ľahko prehodíte krížom cez telo si obľúbite najmä vďaka praktickému noseniu keď sa nemusíte báť, že vám spadne. Preto ju obľubujú najmä aktívne ženy, neustále v pohybe.

Hobo bag

Kabelka s typickým tvarom polmesiaca, bez spevnenia vnútra. Je obľúbená v elegantnom vyhotovení aj v športovom, do ruky, aj cez rameno.

Alma kabelky

Pevný tvar kabelky so zaoblenými hornými rohmi. Veľmi nadčasová kabelka s krátkymi rúčkami existuje už od tridsiatych rokov.

Bucket bag

Niečo medzi kabelkou a priestranným vakom, vo vrchnej časti stiahnutá šnúrkou, ako mešec. Oživí každý outfit.

Bowling bag

Kabelka inšpirovaná taškou na bowling. Nosí sa sa v ruke, či na ramene a je vhodná vďaka jej veľkosti aj na cestovanie, či do posilňovne.

Listová/ clutch kabelka

Malá, plochá kabelka štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru obálky. Zväčša bez ramienka, nosí sa v ruke.  Pokojne ju môžte nosiť na večerné spoločenské udalosti, s jemným ramienkom ju vídať čoraz viac aj na bežné nosenie.

DOPRAVA A DORUČENIE

Doprava nad 60€ zadarmo

Nová Kolekcia Jar/Leto 2024

Nové modely vaších obľúbených značiek už v predaji

DORUČENIE OBJEDNÁVOK

Tovar doručíme do 48 hodín od potvrdenia.