Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.

Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Voľná pracovná pozícia

Ponúkame prácu :

1.Obuv Rieker OC Avion Shopping Park

- Asistentka predaja  v Obuv Rieker Avion OC Bratislava
- Vedúca MO v Obuv Soňa Komárno
Základná zložka pre vedúcu MO 800€ /brutto/
Základná zložka mzdy pre asistentku 654 € /brutto/

2.Obuv Soňa Komárno:

- Vedúca MO
- Asistentka predaja
Základná zložka pre vedúcu MO 754€ /brutto/

-stravné lístky
-mesačné prémie z predaja
-zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca:
stredoškolské vzdelanie s maturitou

Náplň práce, povinnosti a zodpovednosti:
Zodpovednosť za plynulý chod prevádzky, za správnu a kvalitnú obsluhu zákazníkov, za organizáciu práce a pohybu tovaru, plánovanie dochádzky.Aktívny predaj tovaru zákazníkom, poradenstvo zákazníkom ako udržiavať zakúpený tovar, ponuka dolnkového tovaru, kontrola tovaru...

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
-komunikatívnosť a kultivovaný prejav
-spoľahlivosť
-samostatnosť
-zodpovednosť

-empatia

4.Brigádnik Brigádnička

- ponúkame brigádu v oblasti MO predaja v predajni.
- 3€ na hodinu /brutto

V prípade že chceš patriť do nášho tímu pošli svoj životopis na adresu :

durisova@jaspol.sk

DOPRAVA nad 60€ ZDARMA

Doprava pri nákupe nad 60€ zdarma

Nová Kolekcia Jar/Leto 2019

Nové modely vaších obľúbených značiek už v predaji

RÝCHLE DORUČENIE

Tovar doručíme do 48 hodín od potvrdenia.