Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Pánske tašky nevyhnutným doplnkom

Taška už dávno nie je iba ženskou doménou. Rovnako tak pre mužov je taška nevyhnutným, no zároveň štýlovým doplnkom.  Klasické mužské tašky cez plece striedajú štýlové kožené tašky do ruky. Vo svete módy nájdete niekoľko typov pásnkych tašiek, ktoré ľahko skombinujete, nech idete kamkoľvek.

Pánske aktovky a brašne

Aktovky

Aktovky sú klasickou formou tašky u mužov veľmi obľúbenou. Pripomínajú kufrík, no sú omnoho viac štýlovejšie a praktickejšie. Ostré hrany sa zmenili na oblé, praktické priehradky umožnia obsah tašky ľahko zorganizovať. Ich steny sú pevnejšie, nakoľko často slúžia tak ako kufríky na nosenie dokumentov. Okrem nosenia v ruke sa táto pánska taška dá ľahko prevesiť cez rameno. Vyberajte kvalitné materiály a tašky z kože. Iba tak vydržia každodenné používanie.

Satchel/ brašňa

Brašňa pripomína kufrík. Tradičný dizajn sa vyznačuje s dvoma prackami v prednej časti tašky, ktoré sú uchytené na dvoch predných vreckách. Brašne sú stále viac oľúbené - sú štýlové a praktické zároveň.

Taška na notebook

Messenger

Pánska taška messenger  s typickým tvarom sa nosí cez rameno s jedným popruhom. Tvar tašky je obdlžníkový a jej zvršok sa prekladá cez jej hornú časť a chráni tak veci napríklad pred dažďom.
Tieto tašky sú vhodné pre študentov, mužov, ktorí potrebujú nosiť notebooky, dokumenty, zošity a iné veci potrebné do práce. Je všestranná a vhodná na každý deň.

Taška na notebook

Tašky na notebook sa veľmi podobajú na messenger tašky, pretože majú rovnaký formát a tiež sa nosia cez rameno. Tašky na notebook sú navyše vybavené mäkkou výplňou, ktorá chráni počítač pri páde. Nezabudnite si pri ich kúpe vždy skontrolovať veľkosť tašky, aby sa notebook s danými rozmermi zmestil.

Pánska taška duffel bag

Duffel tašky

Obdlžníkové tašky - hranaté, či valcové, s veľkými úchytkami do ruky sú vhodné na nosenie viac vecí, napríklad aj oblečenia do fitka, alebo sa dajú použiť aj ako malé cestovné tašky, ak sa potrebujete pobaliť na víkend, či na služobnú cestu. Takáto štýlová brašňa je pre jej mnohostranné využitie veľmi praktická.  V ponuke nájdete kožené duffel tašky, aj tašky vyrobené z iných, látkových materiálov.

DOPRAVA nad 60€ ZDARMA

Doprava pri nákupe nad 60€ zdarma

Nová Kolekcia Jar/Leto 2020

Nové modely vaších obľúbených značiek už v predaji

RÝCHLE DORUČENIE


Tovar doručíme do 48 hodín od potvrdenia.