Život na vysokej nohe má svoje čaro, netreba to však preháňať

Čo je pre vás pri výbere topánok dôležité? Aktuálne trendy, pohodlnosť, cena, kvalita? Nájsť obuv, ktorá by spĺňala všetky tieto kritériá je niekedy ťažšie ako hľadať ihlu v kope sena.  Správne topánky by nositeľke mali perfektne sedieť, lichotiť postave, štýlovo ladiť s jej osobnosťou.  Pokiaľ  si obuv v priebehu dňa nevyzúvate a noha nemá možnosť voľne dýchať, zaostrite na kvalitu, overené strihy a výrobcov topánok s dlhoročnými obuvníckymi skúsenosťami.

Nielenže ponúkajú tovar najvyššej kvality, ale zákazníkom sprostredkujú i podstatné informácie o povahe obuvi a starostlivosti o ňu. Ak vás výber topánok práve čaká, poradíme vám ako na to!

Všetky to dobre poznáme, do obchodov sa vyberáme s tým, že by sme „niečo“chceli.  Chodíme, pátrame, skúšame a čakáme, kedy nám „to“ padne do oka. Tomuto spôsobu nakupovanie by sa mali zďaleka vyhýbať tie dámy, ktoré sa nechajú zlákať  sezónnymi zľavami, výpredajmi a pri pohľade na nový tovar sa im zakrúti hlava. Podobne je to aj s obuvou.                      

Premyslite si čo hľadáte,a to ešte skôr, ako s kamarátkami vyrazíte za nákupmi. Ušetríte tým nielen veľa času, ale vďačná vám bude aj vaša peňaženka. Potrebujete spoločenskú, vychádzkovú alebo vyslovene športovú obuv? Rozhodnite sa!  Pokiaľ hľadáte elegantné topánky na podpätku,vyhnete sa obchodom s bežeckou obuvou, ak naopak potrebujete pohodlnú obuv na každodenné nosenie do práce, obchádzajte sandále s kryštálikmi ara mienkami, hoci aj super zvýhodnenú cenu.

Jedným z dôležitých faktorov, ktorý vás dokáže zmiasť pri kúpe nových „črievičiek“ je cena.  Pevne si stanovte hornú hranicu, ktorú ste do topánok ochotné investovať. Pokiaľ tak neurobíte, môže sa stať, že za obuv utratíte viac, ako si môžete dovoliť. Áno, prvé chvíle vás pri srdci bude hriať pohľad na vysnívané topánky, no o niekoľko dní sa dostaví výpis z účtu, ktorý už taký radostný nebude. Ak je túžba prisilná, zájdite na kávu, nechajte si novú investíciu prejsť hlavou a až potom konajte. Na záver treba spomenúť, že kvalita topánok sa automaticky odrazí na ich cena. Občas sa investícia do obuvi oplatí, vaše nohy sa vám poďakujú.

Aké je vaše číslo topánok? Pýtame sa celkom vážne! Boli by ste prekvapené, koľko žien pozná veľkosť svojej nôžky len orientačne a topánky skúšajú len aby sa nepovedalo.  Ide najmä o tie dámy, ktoré nákupy veľmi neobľubujú, topánky by si najradšej kúpili hneď v prvej predajni s obuv a riešia prevažne praktickú stránku ich využitia. Ak do tejto skupiny nepatríte, na výbere topánok si dávate záležať a venujete jej aj patričný čas a energiu, robíte dobre! Treba vedieť, že číslovanie topánok sa neraz zmení od značky k značke.  Kým v topánkach od jedného výrobcu vám sedí veľkosť č. 38, v inom butiku môžete zistiť, že vám toto číslo akosi „nepadne“. Topánky nesmú byť ani príliš veľké, ani príliš malé. Nič neriskujte – výberu obuvi venujte dostatok pozornosti. Pri skúšaní je nevyhnutné obuť si oba páry a v nových topánkach sa poprechádzať. Pokojne na predajni pobudnite aj istú dobu a presvedčte sa o správnosti vášho výberu.  Pri nakupovaní na e-shope ostaňte verná overeným a odskúšaným značkám. Budete mať istotu, že vám objednané topánky „sadnú ako uliate“ a ušetríte čas strávený vrátením alebo vymieňaním tovaru.

Naozaj „tieto“ topánky využijete? Na čo si kupovať nové platformy, ak ich plánujete nosiť len k jednému outfitu.  Pozor si dávajte najmä pri hriešne drahých topánkach, ktoré sú módnym hitom možno dva mesiace a následne rýchlosťou blesku upadnú do zabudnutia. Neboli by praktickejšie nadčasové lodičky, ktoré vám vydržia aj niekoľko sezón, hoci aj za vyššiu cenu? Vždy sa oplatí viac investovať do kvality, ktorá vďaka svojmu dizajnu a pohodliu odoláva módnym trendom a zabezpečí  nohám potrebný komfort. V obuvi Soňa vyskúšajte značky ako Högl, Rieker, Ara, Pikolinos, Gabor a ich výhody spoznáte už po krátkej prechádzke.

DOPRAVA A DORUČENIE

Doprava nad 60€ zadarmo

Nová Kolekcia Jar/Leto 2024

Nové modely vaších obľúbených značiek už v predaji

DORUČENIE OBJEDNÁVOK

Tovar doručíme do 48 hodín od potvrdenia.